Клініко-діагностична лабораторія

Завідуюча клініко-діагностичної лабораторії 

Бєликова Оксана Костянтинівна, закінчила Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського за спеціальністю «Біолог»  з  кваліфікацією біолога, цитолога, гістолога , ембріолога. Пройшла дві спеціалізації в Запорізькій медичній академії післядипломної освіти та здобула звання «Спеціаліст з клінічної лабораторної діагностики» та «Лабораторний імунолог». З 2011 року працювала  на посаді біолога в імунологічному відділі КНП «МОКЛ» МОР. В КНП «МОКГВВ» МОР працює з 2020 року та займає посаду завідуючої клініко-діагностичної лабораторії. Щорічно проходить курси підвищення кваліфікації. Має першу кваліфікаційну категорію за фахом «Клінічна лабораторна діагностика».

Контактний телефон: (0512) 41-56-04

Клініко-діагностична лабораторія оснащена сучасним обладнанням, в роботі використовуються відповідні тест-системи. Лабораторія представлена відділами загально-клінічних досліджень, біохімії, імунології. Пацієнти госпіталю мають можливість сучасного конкурентного лабораторного обстеження на місці. Принцип роботи лабораторії – якість на кожному етапі дослідження.

КДЛ проводить дослідження за напрямками:

  • біохімічні дослідження,
  • гемостаз,
  • гематологічні дослідження,
  • загальноклінічні дослідження,
  • цитологічні дослідження
  • імунологічні дослідження

Лабораторія  оснащена коагулографом, гематологічним та імуноферментним аналізаторами, сучасним автоматичним біохімічним аналізатором LABLINE-70. LABLINE-70 – високоякісний та високочутливий, високотехнологічний апарат австрійського виробництва, що дозволяє за короткий термін проводити точні біохімічні обстеження, отримати найбільш інформативні лабораторні дані за допомогою яких відображається функціональний стан організму людини.

Співпраця

Завдяки ІТ-компанії GeeksForLess під керівництвом Ніколайчука Ігоря Євгеновича та «Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану» під керівництвом Білика Віктора Сергійовича клініко-діагностичній лабораторії МОГВВ була надана допомога у вигляді новітнього обладнання.